Pomagamy w tworzeniu i dokumentowaniu

oczekiwanego wizerunku osobistego

przedsiębiorcom, menadżerom, właścicielom firm, osobom prywatnym

 

W dzisiejszych czasach nie wystarczy posiadać rozległej wiedzy i niezbędnych umiejętności. Aby uznano nas za osobę w stu procentach kompetentną, musimy jeszcze umieć się sprzedać i odpowiednio zaprezentować. Otoczenie buduje opinie na nasz temat na podstawie tego, jak nas postrzega. Aby wizerunek był wiarygodny musi być przede wszystkim SPÓJNY. To kim jesteśmy, musi odzwierciedlać komunikat, jaki na swój temat tworzymy. Istotnym czynnikiem budowania świadomej marki osobistej jest kwestia autentyczności. W dużym stopniu dotyczy to też wyglądu. Styl, fryzura czy ubranie muszą być konsekwentne i spójne, dopasowane do naszej sylwetki, stylu życia, okazji  i charakteru. 

 

Eksperci KKT STUDIO pomagają stworzyć wizerunek zgodny z marką osobistą,  wskazując i ucząc zasad poprawnej stylizacji. Nie ma jednej recepty na stworzenie poprawnego wizerunku. Każda osoba jest inna i do każdej podchodzimy indywidulanie. W celu poznania osobowości, sposobu bycia, preferencji, zawodu oraz oczekiwań klienta przeprowadzamy rozmowę podczas której poznajemy  potrzeby  klienta oraz dowiadujemy się  jaki efekt chce uzyskać swoim strojem.  Analizujemy sylwetkę,  omawiamy, jakie fasony oraz kolory są dla klienta  właściwe. Szukamy stylu, który jest najlepszy dla sylwetki, osobowości i aspiracji życiowych zgodny z marką osobistą klienta. A KROPKĄ NAD I W TWORZENIU WIZERUNKU OSOBISTEGO SĄ ZDJĘCIA BIZNESOWE.


 Twoja Marka Osobista w 4 tygodnie

 

Mocniejsza Marka Osobista w cztery tygodnie? Zapytasz jak to możliwe, skoro oferowane na rynku programy rozciągnięte są w czasie ośmiu, dwunastu miesięcy? Praca w tempie jednego spotkania na miesiąc ma swoich gorących zwolenników i uzasadnienie. Budowa marki musi trwać i tu nie ma żadnej dyskusji.

Są jednak ludzie, którzy potrzebują zadziałać szybko i perspektywa długiego oczekiwania na efekty, skutecznie zniechęca ich do podjęcia działania. Być może po miesiącu bardzo intensywnej pracy odkryjesz obszary, nad którymi chcesz popracować dłużej, spokojniej, podejść do nich z większą uwagą. Możemy nawet zapewnić już dziś, że tak będzie.

Z nami jednak zrobisz szybko, to co szybko zrobić można. Ten intensywny miesiąc zapoczątkuje dłuższy proces, ale będziesz mieć już w ręku know-how, nazwane po imieniu obszary, nad którymi jeszcze warto się pochylić i konkretne wytyczne działań online i off-line.

Co więc zyskujesz przez miesiąc? Dwanaście spotkań, po trzy w tygodniu, z trzema ekspertkami Programu. Pracując nad Marką Osobistą nigdy nie budujemy jej od zera. Nie ma takiej możliwości. Ponieważ każdy, kto funkcjonuje wśród innych ludzi swoją markę ma. Dlatego w pierwszym tygodniu robimy audyt sytuacji zastanej, otrzymasz od nas obiektywny feedback co do tego, jak teraz jesteś postrzegany.

W następnym tygodniu sformułujemy lub zrewidujemy Twoją misję i wizję. Na warsztat weźmiemy wyznawane przez Ciebie wartości. Podejmiemy też pracę nad identyfikacją wizualną Twojej Osoby/Firmy. Przygotujemy miejsce w Twojej głowie i szafie - na nowe.

Trzeci tydzień to intensywna praca nad tym, co najbardziej rzutuje na odbiór Twojej Marki. Szlifujemy Twoje kompetencje. Kompletujemy zestaw materiałów i narzędzi niezbędnych do komunikacji z rynkiem. Pokazujemy jak zrobić zakupy, żeby kupić to, co będziesz nosić z przyjemnością i korzyścią dla swojego wizerunku.

Opracowujemy strategię komunikowania i utrzymania Twojej Marki Osobistej. Wzbogacasz się o wiedzę z zakresu savoir vivre, z naciskiem na sytuacje i relacje biznesowe. Zatrzymamy Twoją Markę w kadrze. Otrzymasz zdjęcia ukazujące Twoją najlepszą odsłonę.

Nie pozostawimy Cię bez wsparcia na przyszłość. Wszystko co wspólnie wypracujemy, otrzymasz w formie Przewodnika po Twojej Marce.

 

zapytaj o szczegóły kkt@kktstudio.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Daty: od 11 lipca 2017 do 13 lipca 2017
Hotel Browar Wiatr, Uniejów
Organizator: WARTA S.A.
Grupa: 20 osób

Spotkanie warsztatowe dla menadżerek firmy dotyczace wizerunku, zmiany, makijażu i fotografii.

Oprócz części warsztatowych i prezentacyjnych dla całej grupy, każda z Pań wzięła udział w indywidualnych konsultacjach dotyczcych pielęgnacji skóry twarzy, maikjażu biznesowego, oraz wzięł udziała udział w mini sesji zdjęciowej, zarówno w studio jak i w plnerze.

 

film 1    film 2

 

 

 Spotkania warsztatowe dla Kobiet organizujemy pod marka Wysoka Szpilka


 
Daty: od 5 czerwca 2017 do 7 czerwca 2017
Hotel Moran Ostrowo k. Poznania
Organizator: Green Management Group
Grupa: 50 osób
II edycja "Na szpilkach w męskim świecie" - Forum kadry kierowniczej kobiet sektora gospodarki komunalnej.
Personal Branding, Styl i Fotografia. 3 tematy, 3 prelegentki.
Dodatkowo 3 godzinne warsztaty skutecznego pozowania do zdjęć podczas sesji biznesowej, w efelecie których uczestniczki spotkania otrzymały na pamiatkę profesjonalne zdjęcie biznesowe oraz spora porcję wiedzy i motywacji. 

 

 

 


 Spotkania warsztatowe dla Kobiet organizujemy pod marka Wysoka Szpilka


 

Daty: 30.09.2015
Opalenica
Organizator: Green Management Group
Grupa: 50 osób

 

I edycja "Na szpilkach w męskim świecie" - Forum kadry kierowniczej kobiet sektora gospodarki komunalnej.
Personal Branding, Styl i Fotografia. 3 tematy, 3 prelegentki.

 


 

Daty: 15 marca 2015

Gdynia, Dolce Vita Instytut Piękna (Gdynia, ul. Skwer Kościuszki 18).

Organizator: Wysoka Szpilka dla Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego w Gdynia

Grupa: 30 osób


Makijaże, fryzury, sesje zdjęciowe portret, porady stylistki oraz psychologa koloru.
https://www.facebook.com/events/860015294054676/

 

 Spotkania warsztatowe dla Kobiet organizujemy pod marka Wysoka Szpilka


 

Daty: 10 maja 2016

Olivia Business Centre w Gdańsku, konferencja Business Woman ? SUKCES TWORZĄ KOBIETY

Organizator:

Grupa: 70 osób

 

Profesjonalny wizerunek kobiety w biznesie

 

"

W końcu ?Jak Cię widzą, tak Cię piszą??. Aby osiągnąć sukces, musimy również zadbać o wygląd zewnętrzny, który jest bardzo ważnym elementem naszego wizerunku. Nasz profesjonalny wizerunek to nie tylko szpilki i marynarka, ale tak naprawdę cała kompilacja różnych rzeczy. Pierwsze wrażenie trwa jedynie 6-7 sekund, więc mamy dosłownie chwilę, aby pozostawić po sobie pozytywną opinię na nasz temat.

Ludzie posiadają odruch instynktowny, polegający na automatycznym szufladkowaniu nowo poznanej osoby. Dodatkowo mamy tendencję do przypisywania pozytywnych cech charakteru osobom ładnym. Powinniśmy sobie zdać sprawę, że na nasz wygląd składa się nie tylko ubiór, ale też makijaż, mowa ciała, sylwetka, dodatki czy nasza fryzura.

Każda kobieta biznesu powinna dbać o te wszystkie elementy codziennie, pamiętając przy tym o odpowiednim dress codzie w określonych sytuacjach. Katarzyna przedstawiła nam ABC damskiej elegancji, a także najczęstsze błędy w stylizacjach. Według niej najlepszy w biznesie jest MINIMALIZM. W tworzeniu swojego wizerunku powinnaś stawiać na jakość, dopasowywać ubrania i dodatki do swojej figury, nie przesadzać z ilością biżuterii, a także zdecydowanie wyrzucić ubrania zniszczone lub w nieodpowiednim rozmiarze.

Co jest ważne w Twoim profesjonalnym wizerunku w pracy? Zdecydowanie dopasowany strój zgodny z obowiązującym dress kodem, wypoczęta i zadbana twarz, a także zadbane dłonie i paznkocie (najlepiej krótkie, w kolorze nude). Każda kobieta biznesu w swojej szafie powinna mieć szpilki w kolorze czarnym bądź nude (odpadają buty z odkrytymi palcami!), dopasowaną spódnicę ołówkową, eleganckie czarne płaskie buty, spodnie w kant, marynarkę oraz białą bądź niebieską koszulę.

Mówimy NIE: kabaretkom, frywolnej biżuterii czy głębokim dekoltom. Katarzyna chyba wszystkich zaskoczyła stwierdzeniem, iż czarny nie jest kolorem biznesu. Najbardziej odpowiednimi kolorami są: granatowy, szary oraz niebieski. Zdecydowanie powinniśmy zapomnieć w biznesowych stylizacjach o kolorze różowym czy fioletowym. Istnieje zasada mówiąca, iż im później wybieramy się na spotkanie, tym ciemniejsze wybieramy kolory dla naszych stylizacji. Stawiaj na klasykę, gdyż wtedy jest łatwiej dobrać zestawy do pracy.

Najważniejsze w modzie jest to, aby nie udawać kogoś, kim nie jesteśmy. Nie powinnyśmy wybierać ubioru, który do nas nie pasuje. Ubrania mogą stać się Twoimi sprzymierzeńcami, którzy pomogą ukryć to, czego w sobie nie lubisz.

Ostatnią prelegentką tego wieczoru była Katarzyna Krajewska-Turyczyn ? fotograf, właścicielka Wysokiej Szpilki. W swojej pracy Katarzyna wykorzystuje wiedzę w zakresie fotografii, doradztwa wizerunkowego i grafiki użytkowej. Tym razem Katarzyna opowiedziała o fotografii biznesowej jako elemencie całościowego wizerunku kobiety biznesu.

Taka forma fotografii często kojarzy się nam jedynie z jedną pozą, gdy w rzeczywistości wcale tak nie musi być. Sesje fotograficzne kobiet to niełatwa sprawa. Fotograf często musi być nie tylko artystą, ale także psychologiem/coachem. Powinien znać się na ludziach, gdyż jego praca nie polega jedynie na ?pstryknięciu? dobrego zdjęcia, ale na pokazaniu potencjału danej osoby na fotografii.

Dla Katarzyny ważne jest, kim jest jej klientka, jaka jest jej energia. Zawsze przed rozpoczęciem współpracy nasza prelegentka poróbuje poznać osobę, która jest zainteresowana przedstawieniem swojego biznesowego wizerunku na zdjęciach.

Tak naprawdę zdjęcia to ostatni przystanek podczas podróży zwanej wizerunek osobisty. Jest to ostatni element tworzenia wizerunku, który przedstawia całą wykonaną pracę. Jeżeli decydujesz się na wykonanie sesji biznesowej, powinnaś już wiedzieć, kim jesteś, jaka jest Twoja misja oraz jak chcesz, aby klienci Cię postrzegali. To bardzo ważne, aby najpierw wykonać solidną pracę nad samym sobą, zanim udasz się do fotografa. Chodzi o to, abyście były sobą, a Wasz wizerunek był kompletny.

"

 

 

http://kobieta.guru/relacja-z-wydarzenia-business-woman-sukces-tworza-kobiety/

 

Spotkania warsztatowe dla Kobiet organizujemy pod marka Wysoka Szpilka

 


 

 

 


ZAKUPY ZE STYLISTKĄ  PRZEGLĄD SZAFY

KONSULTACJE INDYWIDUALNE   WYGLĄD PROFESJONALISTY  

KOMUNIKACJA NIEWERBALNA   DRESS CODE  ETYKIETA BIZNESU

PERSONAL BRANDING   BUDOWANIE MARKI OSOBISTEJ   SPÓJNOŚĆ   AUTENTYCZNOŚĆ

 

 

 Inwestycja w nowoczesny wizerunek?

 


 

Working with the right partner.