Pomagamy w tworzeniu i dokumentowaniu

oczekiwanego wizerunku osobistego

przedsiębiorcom, menadżerom, właścicielom firm, osobom prywatnym

 

W dzisiejszych czasach nie wystarczy posiadać rozległej wiedzy i niezbędnych umiejętności. Aby uznano nas za osobę w stu procentach kompetentną, musimy jeszcze umieć się sprzedać i odpowiednio zaprezentować. Otoczenie buduje opinie na nasz temat na podstawie tego, jak nas postrzega. Aby wizerunek był wiarygodny musi być przede wszystkim SPÓJNY. To kim jesteśmy, musi odzwierciedlać komunikat, jaki na swój temat tworzymy. Istotnym czynnikiem budowania świadomej marki osobistej jest kwestia autentyczności. W dużym stopniu dotyczy to też wyglądu. Styl, fryzura czy ubranie muszą być konsekwentne i spójne, dopasowane do naszej sylwetki, stylu życia, okazji  i charakteru. 

 

Eksperci KKT STUDIO pomagają stworzyć wizerunek zgodny z marką osobistą,  wskazując i ucząc zasad poprawnej stylizacji. Nie ma jednej recepty na stworzenie poprawnego wizerunku. Każda osoba jest inna i do każdej podchodzimy indywidulanie. W celu poznania osobowości, sposobu bycia, preferencji, zawodu oraz oczekiwań klienta przeprowadzamy rozmowę podczas której poznajemy  potrzeby  klienta oraz dowiadujemy się  jaki efekt chce uzyskać swoim strojem.  Analizujemy sylwetkę,  omawiamy, jakie fasony oraz kolory są dla klienta  właściwe. Szukamy stylu, który jest najlepszy dla sylwetki, osobowości i aspiracji życiowych zgodny z marką osobistą klienta. A KROPKĄ NAD I W TWORZENIU WIZERUNKU OSOBISTEGO SĄ ZDJĘCIA BIZNESOWE.

 

Wysoka Szpilka dba o wizerunek KOBIET.
Eksperci Wysokiej Szpilki wyznaczyli sobie za cel poprawę samopoczucia kobiet, dodawania im odwagi i pewności siebie w codziennym życiu poprzez działania edukacyjne, głównie dotyczące ubioru i wyglądu oraz jego wpływu na nas same i na nasze otoczenie. Misją Wysokiej Szpilki jest również promocja sesji zdjęciowych dla każdej kobiety jako nowoczesnego i sprawdzonego sposobu podniesienia własnej wartości. 

www.wysokaszpilka.pl   www.facebook.com/WysokaSzpilka 

W dzisiejszym świecie swobody w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych znajomość zasad etykiety, savoir vivre'u oraz standardów dress code'u staje się wartością niezwykle pożądaną. Umiejętność ich zastosowania w praktyce jest kluczowa dla budowania wizerunku i wiarygodności, które są podstawą sukcesu zawodowego poszczególnych osób oraz organizacji, którą reprezentują.
Poprawne przywitanie się,  elegancka wymiana wizytówek, właściwy dobór stroju służbowego. Warto poświęcić tym zagadnieniom więcej uwagi, ponieważ pracownicy są wizytówką firmy, a znajomość etykiety biznesu pozytywnie wpływa nie tylko na osobiste samopoczucie i pewność siebie, ale przede wszystkim na efektywność w każdej sytuacji zawodowej. Nienaganne maniery pracowników, są postrzegane przez wiele przedsiębiorstw jako sposób na nawiązanie długotrwałych więzi z klientami.

 

 

 

  

Powiedz nam, czego potrzebujesz!

 


 

 

 ZAKUPY ZE STYLISTKĄ  PRZEGLĄD SZAFY

KONSULTACJE INDYWIDUALNE   WYGLĄD PROFESJONALISTY  

KOMUNIKACJA NIEWERBALNA   DRESS CODE  ETYKIETA BIZNESU

PERSONAL BRANDING   BUDOWANIE MARKI OSOBISTEJ   SPÓJNOŚĆ   AUTENTYCZNOŚĆ

 

 

 Inwestycja w nowoczesny wizerunek?

 


 

Working with the right partner.