Pomagamy w tworzeniu i dokumentowaniu oczekiwanego wizerunku osobistego przedsiębiorcom, menadżerom, właścicielom firm, osobom prywatnym

 

W dzisiejszych czasach nie wystarczy posiadać rozległej wiedzy i niezbędnych umiejętności. Aby uznano nas za osobę w stu procentach kompetentną, musimy jeszcze umieć się sprzedać i odpowiednio zaprezentować. Otoczenie buduje opinie na nasz temat na podstawie tego, jak nas postrzega. Aby wizerunek był wiarygodny musi być przede wszystkim SPÓJNY. To kim jesteśmy, musi odzwierciedlać komunikat, jaki na swój temat tworzymy. Istotnym czynnikiem budowania świadomej marki osobistej jest kwestia autentyczności. W dużym stopniu dotyczy to też wyglądu. Styl, fryzura czy ubranie muszą być konsekwentne i spójne, dopasowane do naszej sylwetki, stylu życia, okazji  i charakteru.

 

Pomagamy stworzyć wizerunek zgodny z marką osobistą,  wskazując i ucząc zasad poprawnej stylizacji. Nie ma jednej recepty na stworzenie poprawnego wizerunku. Każda osoba jest inna i do każdej podchodzimy indywidulanie. W celu poznania osobowości, sposobu bycia, preferencji, zawodu oraz oczekiwań klienta przeprowadzamy rozmowę podczas której poznajemy  potrzeby  klienta oraz dowiadujemy się  jaki efekt chce uzyskać swoim strojem.  Analizujemy sylwetkę,  omawiamy, jakie fasony oraz kolory są dla klienta  właściwe. Szukamy stylu, który jest najlepszy dla sylwetki, osobowości i aspiracji życiowych zgodny z marką osobistą klienta. A KROPKĄ NAD I W TWORZENIU WIZERUNKU OSOBISTEGO SĄ ZDJĘCIA BIZNESOWE.

 

 

 

 

 

 

Nasza druga firma - Wysoka Szpilka - swą specjalną ofertę adresuje TYLKO do Kobiet.
Misją Wysokiej Szpilki jest m.in. promocja sesji zdjęciowych - biznesowych, codziennych, prywatnych - dla każdej kobiety jako nowoczesnego i sprawdzonego sposobu podniesienia własnej wartości.

 

Wysoka Szpilka przez lata swojej działalności urosła do projektu wspierającego kobiety zafascynowane rozwojem osobistym, świadomym budowaniem Silnej Marki Osobistej. Wysoka Szpilka inspiruje kobiety, nie tylko do zmiany obcasa na wyższy.  Tu  znajdziesz wszystko czego Ci potrzeba by doszlifować oraz pokazać światu Twój wizerunek – prywatny oraz biznesowy.  Doradztwo wizerunkowe, konsultacje personal branding, sesje zdjęciowe, spotkania ze stylistką, nauka makijażu.   Z nami złapiesz głębszy oddech, otworzysz się na nowe i spojrzysz na siebie świeżym okiem.

Pomagamy w podkreśleniu Twoich cech jako eksperta bez szkody dla Twojej kobiecości, w zgodzie z Twoimi wartościami i przekonaniami. A wszystko w pełni profesjonalnym wydaniu, w oparciu o solidne fundamenty.

 

www.wysokaszpilka.pl   www.facebook.com/WysokaSzpilka

 

 

  • slide number {{ $index }}