Wykonamy Twoją osobistą fotografię biznesową, portrety pracowników, zdjęcia ilustracyjne działalności Twojej firmy, fotoreportaże z ważnych wydarzeń firmowych oraz eventów.  

 

 

 

 

Zdjęcia ilustracyjne

Fotoreportaż biznesowy

Bal Charytatywny

Metamorfozy wizerunku

 


Sesje zdjęciowe biznesowe oraz wizerunkowe realizowane dla naszych Klientek, Kobiet, sygnowane są marką Wysoka Szpilka.

Fotografia Biznesowa studio

Fotografia Wizerunkowa / Lifestylowa

 

 

 

 

 

 

Nasza druga firma - Wysoka Szpilka - swą specjalną ofertę adresuje TYLKO do Kobiet.
Misją Wysokiej Szpilki jest m.in. promocja sesji zdjęciowych - biznesowych, codziennych, prywatnych - dla każdej kobiety jako nowoczesnego i sprawdzonego sposobu podniesienia własnej wartości.

 

Wysoka Szpilka przez lata swojej działalności urosła do projektu wspierającego kobiety zafascynowane rozwojem osobistym, świadomym budowaniem Silnej Marki Osobistej. Wysoka Szpilka inspiruje kobiety, nie tylko do zmiany obcasa na wyższy.  Tu  znajdziesz wszystko czego Ci potrzeba by doszlifować oraz pokazać światu Twój wizerunek – prywatny oraz biznesowy.  Doradztwo wizerunkowe, konsultacje personal branding, sesje zdjęciowe, spotkania ze stylistką, nauka makijażu.   Z nami złapiesz głębszy oddech, otworzysz się na nowe i spojrzysz na siebie świeżym okiem.

Pomagamy w podkreśleniu Twoich cech jako eksperta bez szkody dla Twojej kobiecości, w zgodzie z Twoimi wartościami i przekonaniami. A wszystko w pełni profesjonalnym wydaniu, w oparciu o solidne fundamenty.

 

www.wysokaszpilka.pl   www.facebook.com/WysokaSzpilka

 

 

 


 

Dlaczego potrzebujesz profesjonalnych zdjęć biznesowych?

O tym,że wizerunek jest niezwykle istotny w kształtowaniu marki, postrzeganiu firmy napisano już bardzo wiele.


"Jak Cię widzą, tak Cie piszą". Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że obecnie każdy szanujący się biznesmen czy artysta wziął udział w choć jednej sesji biznesowej. Coraz więcej firm, małych czy dużych, decyduje się na wykorzystanie możliwości jakie daje fotografia biznesowa. Ba, dobre zdjęcia biznesowe to nieodłączny atrybut nawet jednoosobowej firmy. Nie zmienia to jednak faktu, iż w wielu branżach nadal dostrzeżemy nieprawidłowo dobrane zdjęcia stockowe, fotografie, na których brakuje "elementu ludzkiego".


Fotografia biznesowa to wizytówka firmy, powinna opowiadać o niej, o jej pracownikach, zbliżać do do siebie potencjalnego klienta. Niestety, bardzo często bywa wręcz odwrotnie. Zaobserwować możemy niejednokrotnie fotografie źle dobrane do profilu danej firmy - zbyt krzykliwe barwy, zbyt swobodne ujęcia lub odwrotnie-stonowane fotografie pracowników w garniturze czy garsonce.


A jak jest ze zdjęciami stockowymi? Może są i ładne i estetyczne, ale trochę "kłamią". Nie dość tego, użyć może ich praktycznie każdy. W fotografii biznesowej postawić trzeba na indywidualizm. Podczas profesjonalnie przygotowanej sesji klient musi poczuć się wyjątkowy.

Udokumentowanie działalności firmy, tzw. zdjęcia ilustracyjne, z pewnością wyróżnią ją z tłumu innych firm, na stronach których zobaczyć można po raz setny pana ze stocku z uśmiechem jak z reklamy pasty do zębów. Klient chętniej zdecyduje się na usługi firmy, która zainwestowała w profesjonalną fotografię bzinesową. Jeżeli zaprezentujemy dopracowane technicznie i stylistycznie zdjęcia, postrzegani będziemy jako firma rzetelna, która sprzedaje produkt czy usługę wysokiej jakości. Im bardziej kreatywna branża, tym większe pole do popisu. Jednakże profesjonalnie wykonane zdjęcia klasyczne również się obronią.

Sesje biznesowe glamour to niezwykle ciekawa propozycja dla pań. Tutaj stawiamy na subtelną elegancję, delikatne dodatki, dobrze ułożoną fryzurę i być może, zamieniamy garsonkę i koszulę na sukienkę koktajlową. Fotografia w tym wydaniu jest mniej stonowana, w zależności od klientki może być również "z pazurem". Fotografia biznesowa galmour to ukłon w stronę kobiecości.

W KKT STUDIO studio tworzymy portrety biznesowe - indywidualnie dopasowane do klienta. Niezależnie od specyfiki branży, każdemu klientowi pomożemy w budowie profesjonalego wizerunku.